Nabízíme řadu skladů po Praze i okolí. Jsme připraveni oslovit vás s nabídkou šitou přímo na míru. Potřebujete velký sklad s každodenní dostupností? Nebo naopak menší prostor bez nutnosti sem každý den dojíždět? Pro každého máme řešení. Zavolejte nám a my vás provedeme celým procesem objednání.

Skladování dlouhodobé

Máme se skladováním velké zkušenosti. V našich skladech se najde místo pro potřeby rodin nebo podnikatelů. Uskladníme nábytek z celé kancelářské budovy nebo z vašeho sklepa. V našich skladech jsou variabilní velikosti kójí, a tak platíte pouze za využitý prostor plus potřebné uličky.

Nabízíme pronájem skladů od jednoho měsíce až po neomezenou dobu. Na velikosti objednaného skladu a délce pronájmu závisí i cena skladování. Nejčastěji se cena skladování pohybuje od čtyř do sedmi tisíc korun za měsíc. Ke skladování navíc nabízíme i možnost odvozu do skladu a přívozu zpět k vám do bytu. Tato služba se platí zvlášť podle ceníku stěhování.

Zdarma čas ve skladu

Zákazníkům, kteří si u nás objednají skladování i odvoz do skladu, nabízíme zcela zdarma čas, který stráví naši pracovníci ve skladu. Ať už se jedná o vykládku při odvozu vašeho nábytku, tak o nakládku až povezeme vše zpět. Objednejte si naší službu skladování se stěhováním a nechte všechny starosti na nás.

Naše sklady jsou čisté, větrané a zabezpečené kamerovým systémem. Do skladů nemá přístup nikdo nepovolaný. Po skladu se můžete pohybovat vždy pouze za doprovodu některého z našich pracovníků.

Pokud byste si chtěli vyzvednout třeba jen část uskladněných věcí, i to je možné. Stačí se jen ozvat a společně najdeme nejlépe vyhovující termín.

Kontakt na skladování

Máte otázky ke službě skladování? Kontaktujte nás a my na všechny dotazy rádi odpovíme. Skladování s Profigroup je snadné, rychlé a za rozumné peníze. Staňte se i vy naším dalším spokojeným zákazníkem.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace