Skladovat chce spousta lidí

Když jsme během léta 2018 otevřeli naše první sklady, byli jsme plní očekávání. Přišli jsme na český trh s novou službou - spojeným skladováním a stěhováním. Naše plány se však naplnili a v uplynulém roce jsme postupně otevřeli další sklady, které jsou již plně obsazené. Do nového roku tak budeme hledat další vhodné prostory pro naše zákazníky.

Dlouhodobé vs. krátkodobé skladování

Podívali jsme se na jednotlivé statistiky, od kterých se bude odvíjet naše podniková strategie pro nadcházející rok. Víme, zda zákazníci mají zájem spíše o dlouhodobé skladování nebo krátkodobé skladování. Víme také, jaké jsou nejčastější důvody, proč zákazníci potřebují skladování.

V průběhu roku jsme neustále vylepšovali naše služby - od obalování, stěhování, až po samotné uskladnění. Výsledkem je šest plně obsazených skladů nábytkem i osobními věcmi našich zákazníků.

Mezi skladovateli jsou jak fyzické osoby, tak i právnické osoby. Dostali jsme se do podvědomí majitelů velkých firem, kteří si nás vybrali pro skladování cenných věcí nebo skladování starožitného nábytku.

Odvoz a uskladnění věcí

Zákazníci si velmi pochvalují naše dvě služby v jedné. Řeší vlastně pouze uskladnění a o vše ostatní se staráme my. Díky speciálnímu systému máme sklady různých velikostí a můžeme flexibilně vyhovět každému požadavku.

Sklady Profigroup jsou suché, větrané a zabezpečené dvojí ochranou. Nikdo nepovolaný nemá do skladu přístup a zákazníci se smějí pohybovat po skladu vždy pouze v doprovodu našeho pracovníka. Na krabice máme připravené regály, takže nehrozí, že se krabice pod vahou dalších pater zhroutí.

V roce 2019 jsme realizovali necelou stovku zakázek skladování. Pro příští rok očekáváme ještě vyšší poptávku a už teď jsme na to připravení.

Kontaktujte naše skladování

Využijte i vy naše služby. Pro nábytek si přijedeme, uskladníme a až jej budete chtít zpět, zase jej přivezeme. Skladování Profigroup, to je skladování profesionálně.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace