Skladování starožitného nábytku

V měsíci říjnu jsme byli požádáni o realizaci zakázky prostřednictvím realitního makléře, který prodává nemovitost klienta, jež je dlouhodobě v zahraničí. V zemědělské usedlosti bylo potřeba většinu věcí vyhodit a ekologicky zlikvidovat na skládce. Část vybavení však chtěl zákazník uskladnit pro jeho pozdější prodej.

Po prohlídce naším technikem bylo domluveno vše potřebné ohledně vyklízení (ceník najdete ZDE) i skladování. Vzhledem k velkému rozsahu zakázky byla domluvena realizace na dva dny. Jeden den se odvezly cennosti (starožitný nábytek, menší zahradní technika) a druhý den se realizovalo vyklizení zbytku vybavení.

Zavolejte si o podrobnosti

Vše potřebné ohledně vaší zakázky vám ochotně a srozumitelně vysvětlí náš technik. Odvoz věcí do skladu za vás zařídíme, stejně jako spoustu dalšího. Vy se nebudete muset starat o nic.

Až si domluvíte s naším operátorem vše potřebné, budeme od vás potřebovat zaslat objednávku. Ani to není nic složitého. Buď svými slovy napište, že objednáváte telefonicky domluvenou službu a zopakujte vše, o čem jste mluvili s operátorem, nebo prostě zkopírujte tento text do mailu:

Objednávka skladování

Po telefonické domluvě objednávám skladování i s odvozem dle údajů níže.

Datum stěhování:

Adresa nakládky (odkud), včetně čísla popisného:

Počet domluvených pracovníků:

Mobilní telefon:

S pozdravem

Jméno:

Vše zašlete na mail: info@profigroup.cz

Sleva na skladném a odvozu

Pokud rovněž budete objednávat odvoz nábytku do skladu přes realitního makléře, zeptejte se, zda patří do sítě makléřů, se kterými máme navázanou dlouhodobou spolupráci. Taková služba má řadu výhod, včetně poskytnuté slevy oproti běžným cenám. Naše síť partnerských makléřů vede napříč všemi realitními kancelářemi.

Kromě skladování starožitného nábytku, krabic, kuchyňského a zahradního nábytku a dalšího, dokážeme také vyklízení, stěhování a dopravu.

Kontaktujte nás i s vaší poptávkou a staňte se dalším spokojeným zákazníkem.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace