Stěhujeme do skladu

Naše firma Profigroup Plus nabízí svým zákazníkům zcela výjimečnou službu v podobě skladování spojeném i se stěhováním. Znamená to, že náš zákazník se s naším dispečerem domluví na velikosti skladovací kóje a délce pronájmu a o vše ostatní se již postaráme my!

Patříme mezi absolutní špičku mezi stěhovacími firmami. Stěhujeme, vyklízíme a skladujeme nejčastěji v Praze a Středočeském kraji, ale nemáme problém ani s většími vzdálenostmi.

Naši pracovníci mají se stěhováním velké zkušenosti. O firmě Profigroup si víc můžete přečíst na našich generálních stránkách (odkaz ZDE).

Jak to probíhá?

Naši pracovníci dorazí v domluveném čase a hned jdou do práce! Ani se nenadějete a veškerý nábytek bude z vašeho bytu nebo kanceláře přestěhovaný do našeho auta. Naši pracovníci jsou opravdu šikovní, navíc usměvaví a vstřícní. Stěhování do skladu tak probíhá v uvolněné atmosféře a vy brzy zapomenete na všechny starosti, které jste dosud se stěhováním do skladu měli.

K obalování používáme kvalitní bublinkovou fólii, streč fólii a speciální molitanové rohy. Pokud se rozhodnete obalový materiál využít, opravdu se o svůj nábytek nemusíte bát.

Po příjezdu ke skladu je vše vyloženo do připravené kóje, která patří pouze vám a nikomu jinému. Ve skladu se mohou pohybovat pouze pracovníci k tomu vyškolení, máme zde několik kamer, elektronické zabezpečení a pravidelnou fyzickou kontrolu.

Cena stěhování a skladování

Ačkoliv se jedná o jednu službu, platí se stěhování zvlášť a skladné také. Je to z důvodu přehlednosti zejména v případě dlouhodobějšího pronájmu skladu. Doprava věcí zpět se platí až po dovezení věcí.

Zavolejte si o nezávaznou cenovou nabídku na vaše stěhování do skladu. Máme sklady v Praze, Příbrami a Berouně. Volejte si o aktuálně dostupné volné kapacity.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace