Nábytek v suchu

Když budete rekonstruovat byt nebo dům, pravděpodobně budete muset místnost (nebo místnosti) zcela vyklidit. Kam s nábytkem? Při variantě s odložením do jiné místnosti nebo garáže počítejte s tím, že tento pokoj nebo garáž nebudete moct celou dobu rekonstrukce používat. Pronajměte si místo ve skladu a budete i nadále mít své prostory k dispozici.

Na jak dlouho

Čas, který můžete mít své věci uskladněné, je neomezený. Zvažte hned v úvodu, na jak dlouhou dobu je rekonstrukce plánovaná. Při uskladnění na delší dobu můžete získat lepší cenu za metr čtvereční. Než zavoláte pro cenovou nabídku, bude také potřeba alespoň částečný odhad, o jak velký prostor ve skladu budete mít zájem.

Odvoz zajistíme

Pro váš nábytek i drobné věci si přijedeme. O vše se postaráme. Věci k odvozu sepíšeme, nafotíme a pečlivě zabalíme. Můžeme vám pomoct s balením drobností do krabic. Když je vše naloženo, proběhne vyúčtování a pro zákazníka tímto okamžikem proces odvozu končí. Nejpozději do 24 hodin mu pak přijde na mail přístupové heslo do jeho "kóje", kde uvidí své nafocené věci.

Skladování

Během skladování je váš nábytek oddělený od ostatních zakázek, není tedy možné, aby přišel k úhoně. Všechny naše sklady jsou zabezpečené alarmem, hlídané a nemá do nich přístup žádná nepovolaná osoba. Ve skladech je sucho, čisto a v zimě jsou vytápěné.

Kontaktujte nás

Jsme připraveni realizovat skladování i pro vaši potřebu. Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace