Udělejte si pořádek ve skříni a všechny aktuálně nepotřebné věci uložte do svého nového skladu.

Proč si pronajmout sklad

Skladové kóje a sklady jsou dnes doslova nezbytností pro ty, kteří vlastní moderní apartmány v centru města. Tyto apartmány jsou navrženy v moderním duchu, kam architekti nedávají příliš mnoho komod, natož vestavné skříně s výškou až do stropu. Kam ale uložit veškeré věci, které aktuálně nepotřebujete? Pro takové účely jsou tu sklady a skladové kóje k pronájmu.

Užívejte si moderní interiér

Pusťte si do svého bytu čistý vzduch a pyšněte se moderním vybavením. Pro uskladnění vašeho inventáře doporučujeme pronajmout naše sklady. K dispozici našim klientům nabízíme moderní a suché sklady různých velikostí. Pro uložení jen několika málo krabic nabízíme sklad o velikosti 1m2. Sklady nabízíme až po velké prostory, kam bez problémů uložíte inventář z velkého rodinného domu.

Proč si objednat sklady k pronájmu

Díky modernímu skladu už nemusíte ve svém bytě schovávat věci, které použijete jen jednou za rok. Navíc nemusíte investovat do koupě sklepní kóje, která v současnosti vychází na několik set tisíc korun. Sklady si můžete pronajmout podle velikosti tak, jak vám nejvíce budou vyhovovat, a během pronájmu si můžete změnit velikost dle potřeby. Navíc jsou sklady neustále monitorované kamerovým systémem, proto máte jistotu, že vaše uložené věci jsou dokonale v bezpečí. 

Pronajměte si sklad právě nyní

Přemýšlíte o pronájmu skladu? Obraťte se na naše techniky, kteří vám doporučí výběr vhodné skladové kóje. S přestěhováním vašich věcí vám mohou pomoci naši stěhováci, kteří disponují stěhovacími pomůckami i velkým stěhovacím vozem. Mějte své věci kdykoliv po ruce, díky přístupu do skladu 24/7. 

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace