Jak to funguje

Jelikož naše firma nabízí kromě skladování také stěhování, spojili jsme dvě služby do jedné. Zákazník tak nemusí služitě koordinovat činnost dvou firem, ale vše má zajištěné jedním telefonátem. O věci, které chcete uskladnit, se postaráme od jejich odvozu, přes uskladnění až po zpáteční přivezení.

Na jak dlouho

Zákazníci si v drtivé většině vybírají dlouhodobé skladování, tedy umístění věcí do skladu na dobu delší než šest měsíců. Zpravidla se jedná o nábytek z bytu či domu, kde se chystá rekonstrukce. Ve skladu máme také několik zakázek, kde je uskladněn nábytek z pozůstalosti. Pokud nemáte přesný datum ukončení rekonstrukce, doporučujeme objednat sklad radši o měsíc déle. Cena tak pro vás bude příznivější, než když vám vyprší doba pronájmu a vy budete muset prodloužit o měsíc.

Zabalení

Před odvozem věcí do skladu je pečlivě obalujeme. Používáme kvalitní obalový materiál od prověřeného prodejce. Konečné slovo má samozřejmě zákazník, ale obalení stretch fólií je minimum, na kterém trváme. Počítejte tedy s tím, že čas odvozu věcí od vás z bytu nebo domu se prodlouží o čas obalování.

Sklady a doprava

Máme několik skladů po Praze, v Berouně, Příbrami a dalších městech. Sklady se však rychle plní a tak se může stát, že sklad, který je nejblíže vašemu bydlišti, je obsazený. Nemusíte se však bát, že zaplatíte za odvoz nábytku více. U všech zakázek máme nastavenou paušálně stejnou kalkulaci za dopravu a zákazník tak na ceně nepozná, jestli jeho věci vezeme na druhou stranu Prahy nebo například do Berouna.

Cena skladného

Kolik zaplatíte za sklad? To závisí především na velikosti obsazeného prostoru ve skladu a také na délce skladování. Všeobecně platí, že čím větší prostor potřebujete, tím méně platíte za metr čtvereční. Stejně tak se vám více vyplatí uzavřít smlouvu na více měsíců, kde je cena za metr čtvereční příznivější než například při pronájmu na jeden měsíc.

Kontaktujte nás

Je vám něco nejasného ohledně skladného? Nevíte jak velký prostor budete potřebovat? Kontaktujte nás na mailu nebo telefonu a my vám vše podrobně vysvětlíme. Zavolejte nám a staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem!

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace