Reference

Jak nás hodnotí naši zákazníci
AutoDuba Praha AutoDuba Praha

Děkujeme za bezproblémový průběh odvozu nábytku do vašeho skladu. Realizace byla rychlá, flexibilní a profesionálně vedená.

ČAFH ČAFH

Rychlá, srozumitelná a velmi flexibilní domluva. Skladování s Profigroup splnilo naše očekávání.

Kardex remstar Kardex remstar

Děkujeme za uskladnění tří kamionů našich produktů, za rychlou domluvu a skvělou spolupráci.

Stanislav, Zbraslav Stanislav, Zbraslav

"Děkuji za velmi flexibilní pomoc. Prasklo mi topení a potřeboval jsem narychlo odstěhovat a uskladnit nábytek z obývacího pokoje. Firma Profigroup mi dokázala nabídnout férovou cenu, za dvě hodiny se tady zastavili dva stěhováci při přejezdu na jinou zakázku, aby mi posunuli nábytek do vedlejší místnosti a druhý den si pro něj přijeli. Vše vyfotili, zabalili a odvezli, takže já jsem se mohl věnovat začínající rekonstrukci. Doporučuji!"

Jitka, Příbram Jitka, Příbram

"Pracuji dlouhodobě v zahraničí a chtěla jsem svůj byt pronajmout. Nájemci měli požadavek vlastního vybavení, a tak jsem potřebovala své vybavení uskladnit. Firma Profigroup mi nabídla vhodný prostor ve svém skladu, přijeli čtyři pracovníci a vše odvezli. Vše proběhlo velmi rychle, pánové byli slušní, vstřícní a ochotní."

Petr, Praha Petr, Praha

"Rozhodli jsme se pro rekonstrukci firemních prostor. Aby vybavení kanceláří nebylo dva měsíce v prachu, uskladnili jsme jej u firmy Profigroup. Sklad má kamerový dozor, alarm a v areálu funguje vrátný. Je vidět, že jsou pánové zkušení stěhováci. K tomu neztrácejí humor a v případě potřeby cokoliv vysvětlí. Určitě doporučuji."

Zdena, Beroun Zdena, Beroun

„Soused nám vytopil obývák. Abychom mohli stěny a strop vysušit a neriskovali poničení nábytku, rozhodli jsme se jej uskladnit u Profigroup Plus. Pánové byli velmi ochotní, práce jim šla od ruky a nábytek mám u nich uschovaný. Doba rekonstrukce se trochu protáhla, ale ani s prodloužením doby skladování nebyl žádný problém. Službu skladování u Profigroup Plus doporučuji,“ říká paní Zdena z Berouna.

Karel, Praha

„Přesouváme naší restauraci do nových prostor, které ještě nejsou zcela dokončené a proto jsme hledali možnost uskladnění našich stolů, židlí a skříní. Domluva s pracovníky Profigroup Plus byla rychlá, jasná a velmi vstřícná. Výše nájmu mne mile překvapila, neboť rozhodně patří mezi ty nižší. Určitě doporučujeme,“ hodnotí služby Profigroup Plus pan Karel z Prahy.

Jana, Dobříš

„Chtěli jsme rekonstruovat dětský pokoj. Nábytek se nám do ostatních pokojů nevešel, a tak jsme ty největší kusy uskladnili u Profigroup Plus. Zamluvili jsme si nejmenší box na nejkratší dobu a vše proběhlo bez problémů,“ vzpomíná na svou zkušenost se skladováním u Profigroup Plus paní Jana z Dobříše.

Martina, Mníšek pod Brdy

„Chystala jsem se na půl roku do zahraničí, a tak jsem se rozhodla svůj byt pronajmout. Osobní věci, postel, jídelní stůl a židle jsem však nechtěla dát k dispozici cizím lidem, a tak jsem se rozhodla využít možnosti uskladnění. Obsah krabic byl vyfocen, vše pečlivě zabaleno a rychle naloženo. Mám už domluvený i termín na vrácení. Vše je jasné, ochotné a nijak drahé,“ říká slečna Martina z Mníšku pod Brdy.

Jaroslav, Praha

„Jako všichni živnostníci mám povinnost archivovat dokumenty. Začalo se mi to v kanceláři kupit, a tak jsem si pronajmul regál ve skladu Profigroup Plus. Mohu tam průběžně posílat krabice se šanony, které již nepotřebuji nebo nechat vyzvednout ty, které již mohu skartovat. Vyhovuje mi, že vím, že do skladu mohou pouze pověření pracovníci a neprocházejí se tam jednotliví zákazníci nebo jiní cizí lidé,“ pochvaluje si pan Jaroslav ze Zbraslavi.

Tomáš, Praha

„Už mě nebavilo poslouchat sousedy, že jim mé pneumatiky překážejí v kočárkárně. Pronajal jsem si ve skladu Profigroup Plus nejmenší box a pneumatiky mám uskladněny tam. Před přezutím mi je přivezou a po přezutí zase odvezou. Super spolupráce a za pár korun,“ je spokojený pan Tomáš z Rudné.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace