Všem zájemcům, kterým aktuálně chybí prostor na odložení zatím nepotřebných věcí, nabízíme volné sklady k pronájmu. Objednejte si kóji zcela podle vašich představ velikosti i délky.

Skladování rovnou i s dopravou

V našich skladech máte možnost prakticky okamžitě uskladnit nábytek na ploše od 5 m2 do 200 m2. V případě zájmu však jsme schopni flexibilně do několika dnů nabídnout i plochu větší. Zakládáme si na férovém jednání. Co řekneme, to platí. Jsme tu pro zákazníky a plnění jejich přání.

Jako první v republice jsme přišli se službou skladování se stěhováním. Zákazník tak nemusí řešit koordinaci více dodavatelů a celou službu mu zajistíme my - odvoz, skladování i zpětné přivezení. To vše s garancí maximální spokojenosti. Máme za sebou stovky zakázek a tedy i spoustu zkušeností.

Ke skladování nebereme věci podléhající datu spotřeby kratšímu než je čas uskladnění. Uskladnit nemůžete ani jedovaté, těkavé či hořlavé látky a pochopitelně ani zvířata.

Cena skladu s odvozem

Za skladování zaplatíte cenu dle velikosti prostoru a délky pronájmu. Všeobecně platí, že čím déle máte sklad pronajatý, tím méně vychází cena za metr čtvereční. Například sklad o velikosti 10 m2 na tři měsíce můžete mít od 3400 Kč měsíčně, ale při pronájmu stejného prostoru na rok bude cena od 2600 Kč měsíčně.

Odvoz a zpětné přivezení se platí zvlášť dle počtu pracovníků a skutečné délky trvání zakázky. Vždy platíte jen čas strávený nakládkou nebo vykládkou u vás doma či ve firmě, plus paušálně hodinu dopravu. Čas strávený vykládkou a nakládkou ve skladu máte zdarma nebo se slevou (dle velikosti zakázky).

Kontakt na skladování

Nevíte si rady s postupem, jak objednat skladování? Nevíte, jak velký prostor budete potřebovat? Máte jiné dotazy? Neváhejte nám zavolat nebo napsat na uvedené kontakty. Náš obchodní zástupce se vám bude obratem věnovat a na vše odpoví, včetně vypracování nezávazné cenové nabídky.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace