Naše firma PROFIGROUP nabízí malé i velké sklady ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. 

Uložte věci v pozůstalosti na bezpečné místo

Stojíte před otázkou, kam vystěhovat veškerý inventář bytu nebo domu, který máte v pozůstalosti? Nejjednodušší a nejbezpečnější způsob, kam uskladnit veškerý nábytek, osobní věci, knihy, ale také vybavení garáže, kůlny či půdy, je do pronajatých skladů. 

Sklady k pronájmu v Praze pro uskladnění věcí z pozůstalosti nabízíme v různých velikostech. Naše firma PROFIGROUP zajišťuje krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních skladů. Zavolejte si naše specialisty a domluvte si velikost skladu pro vaše potřeby.

Pomůžeme se stěhováním věcí v pozůstalosti

Jsme si vědomi, že přestěhovat celý inventář bytu nebo domu je náročná činnost. Zvláště v případě, že se jedná o vybavení v pozůstalosti. Pokud nechcete věnovat energii pro balení jednotlivých věcí a přípravu nábytku na stěhování, pak si objednejte naši službu vyklízení v pozůstalosti. Naši stěhováci vše připraví za vás. Od uložení věcí do krabic až po odvoz veškerého inventáře k nám do skladů. Až budete chtít věci opět přivézt, stačí si s našimi stěhováky domluvit termín a místo předání. 

Proč si objednat sklady od PROFIGROUP

Objednejte si skladování věcí v pozůstalosti

Sháníte bezpečné a suché sklady pro uskladnění nábytku i vybavení věcí v pozůstalosti? Nezáleží na tom, jestli hledáte sklad pouze na pár týdnů do doby, než provedete rekonstrukci nemovitosti, nebo tyto věci budete chtít bezpečně uložit na několik let. Objednejte si u nás sklad k pronájmu v Praze za nejlepší ceny. Podívejte se do našich referencí, kdo naši službu pronájem skladů využívá. Nabízíme různé velké sklady, přímo určené pro vaše potřeby.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace