Nabízíme sklady v Praze, Berouně a Příbrami. K dispozici je prostor od 1 m až po několik stovek metrů čtverečních. Vyberte si, zda chcete dlouhodobé skladování nebo krátkodobé skladování.

Skladování levně a kvalitně

Dle délky skladování a velikosti prostoru jsme schopni nabízet ceny od 190 Kč za metr čtvereční. Neváhejte se na nás obrátit s vaší poptávkou a my vám obratem sdělíme nezávaznou cenovou nabídku.

Zároveň se skladováním nabízíme i službu stěhování. Stěhujeme nábytek, krabice i vše ostatní, co budete potřebovat na nějaký čas uschovat. Výjimky, které nelze skladovat, naleznete v naší sekci FAQ.

Za dobu, kdy nabízíme skladování pro veřejnost i firmy, už jsme zaplnili několik skladovacích hal a další zákazníci denně přicházejí. Šetříme váš čas. O vše důležité se postaráme, stěhování a skladování na sebe bezprostředně navazují, a tak šetříme i vaše peníze.

Stěhování a skladování od jedné firmy

Naši pracovníci jsou zkušení stěhování. Každý má za sebou stovky různých stěhování od převozu pohovky po několikadenní přesuny kancelářských budov. Umíme i vyklízení nebo autodopravu. Jsme opravdu velmi flexibilní.

K balení nábytku používáme kvalitní obalový materiál, půjčujeme krabice a používáme spoustu pomůcek, které zefektivňují naší práci. A protože jediným kritériem pro vytvoření ceny je hodinová sazba, šetříme tím i peníze zákazníkům.

Profigroup-skladování

Sklady jsou bezpečné

V našich skladech se nemusíte bát o poškození vašich věcí. Sklady jsou suché, větrané, vyhřívané a pravidelně kontrolované. Ve skladech jsou zapnuté kamery 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Do skladů nemá přístup nikdo nepovolaný.

Těšíme se na spolupráci s dalšími zákazníky, ať už z řad domácností nebo firem.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace