Podívejte se na aktuální nabídku pronájmu skladových prostor a skladových kójí od firmy PROFIGROUP.

Sklady k pronájmu

Sklady k pronájmu využívá stále více domácností a firem v Praze i jejím širokém okolí. Moderní bytové domy nedisponují sklepními kójemi ani půdou, interiéry v těchto nemovitostech jsou zařízené v moderním duchu a úložných prostor je zde poskromnu. To samé platí i u nebytových prostor. Pokud se firma zabývá prodejem nebo výrobou zboží, potřebuje sklad pro uskladnění svých produktů a zboží, popřípadě prostor, kam lze bez problémů uložit i velké výrobní linky. K těmto účelům se majitelé nemovitostí přiklánění k pronájmu skladových prostor, které zajistí bezpečné místo pro uskladnění i drahého vybavení. 

Sklady pro osobní účely

Naše firma PROFIGROUP se specializuje na pronájem skladů pro osobní účely. Sklady nabízíme od jednoho metru čtverečního až po velké sklady, kam bezpečně uložíte veškeré vybavení i velkého rodinného domu. Sklady pro osobní užití lze využít také pro uskladnění zahradní techniky, pneumatik, vybavení na automobil a jiné věci, které by v bytě zabíraly příliš mnoho místa. 

Sklady pro firmy

Pronájem skladů od PROFIGROUP využívá mnoho pražských i mimopražských firem. Díky možnosti pronájmu velkých skladů lze u nás uložit i velké výrobní linky nebo drané vybavení kanceláře. Sklady jsou určené také pro skladování zásob pro internetové obchody. Velikost skladů nabízíme podle potřeby našich zákazníků.

Výhody pronájmu skladů u PROFIGROUP

Pronájem skladů u PROFIGROUP

Zavolejte si k nám pro nejvýhodnější pronájem skladů z PROFIGROUP. Naše sklady jsou moderní, suché a určené pro skladování nejrůznějších věcí. K dispozici máme různě velké sklady. Náš technik vám pomůže vybrat vhodný sklad přesně pro vaše účely. Pro stěhování těžkých břemen vám pomohou pomoci naši stěhováci. 

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace