Uskladnit nábytek je tak snadné. Seženete garáž, stodolu nebo jiný volný prostor a nábytek tam dáte. Ale jeden zádrhel se přeci jen najde. Jak tam ten nábytek dostanete?

Objednejte si skladování se stěhováním

Naštěstí funguje nová služba skladování se stěhováním, se kterou na český trh přišla firma Profigroup. Její pracovníci jsou zkušení stěhováci, takže se o své věci určitě nemusíte bát. Veškerý nábytek k uskladnění vám zabalí, opatrně odnesou do auta a bezpečně odvezou kamkoliv budete chtít.

Sami přitom nabízejí své sklady, kam můžete nábytek uskladnit. Sklady se nacházejí v Praze, Příbrami a Berouně. Jejich aktuální obsazenost zjistíte jednoduše dotázáním našich dispečerů. Neváhejte nám zaslat poptávku a my už vás vším potřebným provedeme.

Cena skladování a stěhování

Veškeré finanční náklady se odvíjejí od doby stěhování, skladování a velikosti pronajaté kóje ve skladu. Žádné složité výpočty. Vše nabízíme zcela přímočaře, jasně a bez skrytých poplatků. Navíc při dlouhodobém skladování vám nabízíme zajímavé slevy.

Skladovat lze téměř cokoliv s výjimkou zvířat a hořlavých, těkavých a výrazně aromatických látek.

Naše sklady jsou čisté, větrané a nepřetržitě hlídané kamerovým systémem. Vstup do skladů je možný vždy pouze za doprovodu našich pracovníků, takže je zajištěna bezpečnost uložených věcí i zákazníka, který se ve skladu nachází. Pokud budete potřebovat, můžete si přijet pro část uskladněných věcí nebo si je nechat od nás přivézt.

Až doba pronájmu skončí, můžeme buď plynule navázat dalším obdobím nebo vše odvézt na vámi uvedenou adresu.

Kontakt na skladování

Vše je opravdu velmi jednoduché. Nezdržujte se hledáním skladu a dodávky, která vám do něj vše odveze. My za vás vše vyřešíme během pár minut. Kontaktujte nás na tel. 776 776 775 nebo mailem hyspecky@profigroup.cz. Staňte se naším dalším spokojeným zákazníkem.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace