Příprava se vyplatí

Před skladováním nábytku je pochopitelně nutné všechen nábytek vyprázdnit. Krabice na oblečení, knihy i drobnosti vám rádi zapůjčíme a odvezeme do skladu. Nezapomeňte si nechat věci každodenní potřeby a dostatek oblečení na celou dobu skladování.

Myslete dopředu

Nebylo by příjemné, abyste za dva měsíce zjistitli, že jste si například nechali doma jen kraťasy, tílko a plavky, které jste potřebovali v den odvezení nábytku do skladu, ale teď už je potřeba svetr, bunda a kalhoty. Pokud budete skladovat své věci na delší dobu, je ideální nechat si od větších kusů oblečení vždy aspoň tři kusy.

Skladování v suchu

Naše sklady jsou sice suché a vytápěné, ale částečné prašnosti se nevyhneme. Proto veškerý nábytek balíme minimálně do streč fólie. Pokud chcete ušetřit nějaký čas a peníze, můžete se do obalování pustit sami. Naši pracovníci pak už nábytek pouze odnesou.

Soupis věcí

Není na škodu si během balení dělat soupis věcí. Zejména krabic. Než bednu zavřete, napište si, co v ní máte a označte si seznam například číslem, písmenem nebo barvou. Záleží, kolik krabic máte. Stejnou značku pak dejte i na krabici. Docílíte toho, že když budete potřebovat za pár měsíců dovézt jen jednu krabici, naši pracovníci ji ve skladu rychle na poprvé najdou.

Nebojte se zeptat

Říká se "líná huba, holé neštěstí" a "za zeptání nic nedáš". V případě skladování to platí dvojnásob. Je lepší se dvakrát zeptat na zdánlivou maličkost, než pak zpětně řešit nenadálé problémy. Naši pracovníci vám rádi se vším poradí, nebojte se zeptat. Máme spoustu let praxe ve stěhování, vyklízení a autodopravě.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace