Sklad i pro vás na míru

Skladování v Praze

Během pár měsíců od spuštění služby skladování se ukázalo, že jdeme správným směrem. Naše služba, spojená s odstěhováním a následným přivezením, zákazníkům vyhovuje. Proto se k nám vrací a přivádějí i své známé.

Nejčastěji 10-25 metrů

Nejvíce využívanou kójí je desetimetrová a pětadvacetimetrová. Zvláště u věcí, které nemohou být navršeny na sebe, se vyplatí připlatit pár stovek korun a nechat nábytku větší prostor. Zároveň je potřeba počítat se tím, že do velikosti kóje se počítá i povinná ulička pro manipulaci.

Zabalíme, odvezeme

Veškerý nábytek k uskladnění je nutné obalit. Pokud zákazník odmítne využití obalového materiálu, musí být vše zapsáno ve smlouvě a naši pracovníci neručí za případné poškození. Není potřeba se obalování bát. Naši pracovníci jsou rychlí a náklady na obalový materiál jsou ve stovkách korun.

Virtuální kóje skladu

Po odvezení věcí bude trvat přibližně 24 hodin, než zákazník obdrží mail s odkazem na virtuální kóji s fotkami jeho nábytku. Může si tak kdykoliv vybrat třeba jen jednu položku a my mu jí do dvou dnů přivezeme. Zvláště při dlouhodobém skladování je virtuální kóje k nezaplacení, neboť si díky ní zákazník připomene, které věci má uskladněné.

Odvoz zpět k zákazníkovi

Před koncem smluvní doby skladování bude zákazník kontaktován s dotazem, zda věci chce zpět nebo prodloužíme skladování. Podle zákazníkova rozhodnutí se poté postupuje dále. Nábytek je vyskladněn vždy až po uhrazení všech smluvně dojednaných závazků.

Zavolejte si o svůj sklad

I vy můžete využít skladování firmou Profigroup. Stačí nás kontaktovat a náš operátor vás již povede.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace