Objednejte si osobní sklady pro uskladnění svých osobních věcí, abyste nemuseli platit drahý nájem a odjeďte za svým snem!

Pronájem osobních skladů při dlouhodobém pobytu v zahraničí

Možná si chcete splnit svůj dětský sen o tom, že se jednou v životě vydáte do zahraničí, kde strávíte nějaký ten rok a užijete si nejen místní kulturu a přírodu, ale také získáte mnoho cenných zkušeností do života. Nebo je to práce, která vás posílá na několikaměsíční pracovní cestu na druhý konec země. Ať už jsou vaše plány jakékoliv, neváhejte a vyrazte na místa, která jsou vám blízká a na kterých zažijete to, po čem sníte. Co ale dělat s pronájmem bytu? 

Kdy je dobré si pronajmout osobní sklady 

Neplaťte zbytečně nájem, který oproti pronájmu skladových prostor vyjde několikanásobně dráž. Pro krátkodobý či dlouhodobý pronájem osobních skladů doporučujeme vybrat naše moderní skladové kóje, do kterých můžete uložit nejen osobní a cenné věci, ale také vybavení domácnosti a nábytek.

Všechny naše skladové kóje jsou nepřetržitě hlídané kamerovým systémem a vy k nim máte neustálý přístup. Do skladů si naši klienti schovávají také trezory, hudební nástroje, historicky cenné předměty, umělecká díla apod. Nebojte se, kam uskladnit své osobní věci. Naše skladové prostory od PROFIGROUP vám zajistí 100% zázemí, ve kterém na vás vaše osobní věci budou čekat do doby, než se vrátíte z cest. 

Proč si objednat skladové prostory, když odjíždím do zahraničí

Objednejte si skladové kóje před odjezdem do zahraničí 

Jistě jste si sami spočítali, že při delší době mimo domov se finančně nevyplatí své věci uschovat v nájmu, ale je lepší objednat si skladové prostory. Osobní sklady nabízí skvělou možnost, jak bezpečně uskladnit vše, co ve svém bytě máte. Jsme specializovaná firma na skladování, proto zajistíme jejich bezpečí, zatímco vy budete čerpat zkušenosti na cestách!

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace