Jak balit krabice

Pro balení krabic platí jednoduché základní pravidlo - dávejte pozor na jejich nosnost. Optimální váha krabice je důležitá nejen pro dobrou manipulaci po vašem bytě v čase od zabalení do jejího odvezení, ale i s ohledem na vaši bezpečnost.

Bezpečnost při odnosu

Věřte, že není nic horšího, než když chcete krabici přemístit a ona se vám protrhne. Nejen, že budete muset dělat jednu práci dvakrát (znovunaplnění), ale můžete si i ublížit, pokud vám něco z krabice spadne na nohu.

Popisujte včas

Krabice ještě před jejím zavřením důkladně popište. Jestliže si necháte krabice odvézt třeba na půl roku nebo na delší dobu, určitě po jejich navrácení ze skladu nebudete vědět, ve které co naleznete. Důkladný popisek krabice výrazně usnadní orientaci vaší a případně i pracovníků skladu, pokud budete například chtít dovézt zpět jen část krabíc.

Jak popisovat krabice

Vhodnou variantou pro popisování krabic jsou čísla a barvy. Barevně si můžete označit například jednotlivé místnosti vašeho bytu, ze které jsou v krabicích věci, číselná řada vám pak pomůže především rychle zjistit, zda jsou krabice všechny a která případně chybí. Jinak samozřejmě na štítky můžete napsat cokoliv - Péťa hračky, maminka knihy, tatínek nářadí apod.

Stohování krabic

Ve svém bytě určitě nestohujte krabice na sebe ve větším počtu. Doporučujeme dát na sebe maximálně tři krabice. Zkuste také dodržet pravidlo, že krabice na sebe skládáte od nejtěžší po nejlehčí. V našem skladu vám krabice naskládáme do regálů. Sklady jsou suché, čisté a pravidelně větrané.

Uskladnění krabic

Nabízíme dlouhodobé skladování na dobu neurčitou, tak i krátkodobé skladování na jeden měsíc. Vyberte si pro vás nejvhodnější velikost kóje a dobu uskladnění. Nabízíme sklady v Praze, Berouně nebo Příbrami. Krabice pro skladování vám můžeme zapůjčit oproti vratné záloze.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace