Sklad pro VIP klienty

Všechny naše sklady vyhovují vysokému standardu. VIP klienti, kteří si u nás nechávají skladovat vybavení během rekonstrukce, byli spokojení a řada z nich naší službu využívá opakovaně. Nadstandardní služby však nenabízíme pouze osobnostem, ale i běžným domácnostem.

Skladování v suchu

Máme hned několik skladů v Praze, Příbrami, Berouně a dalších městech. Řada z nich je již zaplněna, přesto nemusí být zákazníci z těchto lokalit smutní. Nabízíme cenové vyrovnání v případě, že nedokážeme v daný moment uspokojit vaši poptávku.

Jasná pravidla

Cenová nabídka skladování od Profigroup Plus je jasně daná. Zákazník platí pouze dobu, kterou naši pracovníci stráví stěhováním u něj doma, plus hodinu cesty. Dobu, kterou strávíme vykládáním vašeho nábytku do skladu, máte zdarma. Tato nabídka platí při pronájmu skladu minimálně na tři měsíce.

Dlouhodobé skladování

Ceny dlouhodobého skladování jsou značně zvýhodněny oproti ceně za krátkodobé skladování. Pokud si tedy nejste jistí, že se například rekonstrukce domu stihne za tři nebo čtyři měsíce, je lepší rovnou objednat sklad na čtyři měsíce než po třech měsících smlouvu prodloužit.

Bezpečí vašich věcí

Všechny naše sklady jsou sledovány kamerami a nemá do nich přístup nikdo cizí. Jednotlivé zakázky jsou od sebe odděleny v závislosti na možnostech daného skladu. Není problém kdykoliv dovézt zpět část vaší zakázky a zbytek nechat ve skladu.

Reference na sklady

Naši zákazníci jsou se skladováním od Profigroup Plus spokojení. Naší výhodou je sloučení skladování se stěhováním, takže šetříme zákazníkovi čas za shánění další firmy na odvoz. Vše nabízíme v kompletní službě - odvoz, skladování a přivezení.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace