Sklady od pěti metrů a na měsíc

Naše sklady jsou monitorovány a zabezpečeny. Nikdo nepovolaný se k vašim věcem nedostane. Přístup do skladu je po předchozí domluvě možný pouze pro nájemníky a pouze ke svému skladovému prostoru.

Profigroup vám zajistí skladové prostory v Praze nebo Příbrami, dle dohody a aktuální obsazenosti. Poskytujeme skladové kóje od velikosti pět metrů až do několika stovek metrů. Vše je na domluvě. Čím delší je pronájem, tím výhodnější je cena pronájmu skladu.

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem skladu

Co se týká délky pronájmu skladu, také v tomto případě máte neomezené možnosti. Můžeme vám nabídnout pronájem od jednoho měsíce až na dobu několika let. Některé naše sklady jsou těmito dlouholetými pronájmy již obsazeny.

Průměrná doba skladování s Profigroup se po prvním roce naší činnosti pohybuje kolem pěti měsíců.

U dlouhodobých pronájmů navíc poskytujeme službu "virtuální kóje", kdy svůj nábytek, který se odváží, můžete kdykoliv vidět na svém počítači nebo mobilu. Podrobné informace získáte od našeho operátora.

Kromě skladování zajišťujeme i stěhování a vyklízení.

Nábytek do skladu odvezeme sami

Nemusíte se starat o shánění dodávky, řidiče nebo lidí, kteří vám pomohou s odnášením věcí do auta a do skladu. O vše se postará Profigroup. Zkušení pracovníci této firmy přijedou, zabalí, odnosí a uloží vaše věci - nábytek, sezonní věci, krabice...

Až přijde čas na vrácení nábytku do zrekonstruovaného bytu či domu, zase vám jej ze skladu přivezeme. Skladování tedy kompletně zařídíme za vás, včetně dopravy.

Spokojený zákazník na prvním místě

Záleží nám na spokojenosti zákazníků. Snažíme se vytvořit během stěhování příjemnou atmosféru, která povede k hladkému průběhu celé akce. Neváhejte a svěřte nám svůj nábytek po dobu rekonstrukce nebo před chystaným stěhováním.

Zavolejte na tel. č. 776 776 775 nebo kontaktujte mailem ředitele divize skladování pana Hyspeckého na hyspecky@profigroup.cz.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace