Skladování v Praze

Pronájem našich skladů v Praze využila velká pražská společnost. Vzhledem k vysoké hodnotě nábytku a přístrojů byl zaměřen důraz na obalovou službu zvláště cenných kusů nábytku a pojištění skladu.

Kvalitní obalový materiál používáme při všech zakázkách, a tak pro nás nebyl problém vyhovět přání zákazníka. Starožitný nábytek jsme do skladů převezli zabalený do dek, bublinkové fólie, s molitanovými rohy. Volili jsme větší počet aut, abychom zamezili možnosti nárazů jednotlivých kusů nábytku do sebe. Zákazník náš návrh odsouhlasil a pochvaloval si naši preciznost.

Skladování bylo domluveno na dobu půl roku, tedy na čas, kdy bude pražská firma procházet rozsáhlou rekonstrukcí.

Naše sklady jsou plně pojištěné. Základní pojištění do výše 10000 Kč nabízíme zdarma, připojištění je možné domluvit individuálně.

Kvalitní sklady zárukou úspěchu

Všechny sklady Profigroup mají vysoký standard. Samozřejmostí je kamerový dohled, zabezpečení, sucho a teplo. Všechen nábytek i drobnosti jsou ve skladech chráněny proti prachu i cizím osobám.

Do skladů Profigroup je povolen vstup pouze s proškoleným personálem Profigroup, a to po předchozí domluvě. Tímto krokem chceme zajistit bezpečí majetku i samotných zákazníků.

V poslední době jsou hodně žádané sklady mimo Prahu, a to zejména z důvodu jejich ceny. Cena za sklad mimo Prahu se totiž pohybuje v řádech o desítky procent nižší než v Praze. Zejména zákazníci, kteří hodlají využít dlouhodobé skladování, tak ušetří až tisíce korun.

Zajišťujeme stěhování do skladu

Ve spolupráci s naší mateřskou společností zajišťujeme stěhování věcí do skladu a výrazně tak šetříme zákazníkovi čas s kompletní organizací skladování.

Pokud byste chtěli některé věci zlikvidovat, tak umíme také vyklízení. Naše firma zkrátka zajistí vše potřebné, abyste byli spokojení.

Kontaktujte naše pracovníky a domluvte si vše potřebné. Skladování v Praze nikdy nebylo jednodušší!

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace