Úschova ve skladu

Jestliže koupíte zařízený byt, s velkou pravděpodobností budou vaše první kroky směřovat k částečnému nebo úplnému vyklizení nábytku. Může se však stát, že některé kousky nábytku se vám budou líbit do nově vybaveného bytu nebo budete mít možnost je někomu prodat. Uschovejte si tyto kusy nábytku v našem skladu.

Vyklízení umíme

Kromě stěhování nabízíme i vyklízecí služby. Váš byt či dům pečlivě vyklidíme přesně podle vašeho přání. Máte možnost si společně s vyklízením objednat i skladování, a to jak dlouhodobé na několik měsíců nebo let, tak krátkodobé na několik týdnů.

Jsme ochotní

Vše je o domluvě. Pokud budete dávat nějaké kusy nábytku z bytu k prodeji na internet, pochopitelně nemůžete dopředu vědět, kdy seženete zájemce. V tomto případě nabízíme zákazníkům měsíční pronájem s postupným prodlužováním. Nemusejí se tak bát, že zbytečně přeplatí pronajatou kóji o několik měsíců. Hned, jakmile se prodá poslední věc z jejich kóje, bude k poslednímu v daném měsíci pronájem ukončen.

Nabízíme odvoz

Stejně, jako vám zajistíme vyklízení a odvoz do skladu, nabízíme také postupný odvoz zpět nebo rovnou k novým zákazníkům. Spolu s prodávaným nábytkem tak můžete potencionálním zájemcům nabízet i odvoz, čímž jim ubyde jedna z hlavních starostí.

Plánování

Naší práci směřujeme k naprosté spokojenosti zákazníka. Pokud si tedy například přeje nejdříve odvézt vybrané kusy nábytku do skladu a druhý den přijet byt dovyklidit, není to pro nás problém. Škála našich činností neustále roste. Umíme stěhování, skladování, vyklízení, autodopravu, montáže, zprostředkujeme prodej bytu...

Kontaktujte nás

Neváhejte a kontaktujte nás se svou poptávkou. Na základě nezávazné cenové nabídky se pak můžete rozhodnout, zda zakázku necháte realizovat naší firmu.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace