Potřebujete uskladnit sezónní vybavení, nepotřebný nábytek, nebo osobní věci, ale doma nemáte dostatek místa? Objednejte si skladování osobních věcí a užívejte si doma prostor a čisté prostředí.

Osobní sklady jsou nutností pro malé byty

Pořídili jste si konečně svůj nový byt, ale nemáte v něm dostatek úložných prostor? Nepořizujte si do bytu další skříně, které zbytečně byt zmenší jen proto, abyste do nich schovali sezónní oblečení, krabice s fotkami, vánoční ozdoby a jiné doplňky, které potřebujete opravdu jen několikrát do roka. 

Kdy si objednat profi skladování 

Užívejte si moderní interiér s minimem nábytku. Kam ale se všemi věcmi, které nechcete vyhodit? Do našich profesionálních skladových prostor! Objednejte si skladování u naší profi stěhovací firmy PROFIGROUP. Nabízíme skladové kóje už od jednoho metru čtverečního, až po velké sklady, do kterých v klidu přestěhujete nepotřebný nábytek, elektroniku i třeba piano. Všechny věci budou bezpečně chráněny před odcizením, díky monitorování kamerového systému. K věcem navíc budete mít kdykoliv přístup. 

Proč si objednat skladování osobních věcí

Objednejte si skladování právě nyní

Nedělejte si hlavu, kam v malém bytě uskladníte všechny věci, kterých se ale nechcete vzdát. Užívejte si dokonale čistý a upravený interiér, kde se vám bude krásně odpočívat a stane se reprezentativním místem nejen u vaší rodiny, ale také u vašich přátel. Odložte aktuálně nepotřebné vybavení do našich skladových prostor.

S přestěhováním těžkých kusů nábytku vám pomohou naši stěhováci. Podívejte se, kolika rodinám jsme pomohli s uskladněním věcí v našich referencích! Obraťte se na naše profesionály, kteří vám pomohou vybrat vhodnou velikost skladu a dohodnou s vámi potřebné náležitosti právě nyní zde.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace