Získáte tak prostor pro nové vybavení i prostor pro práci kolem svého vozu!

Mějte garáž, kterou vám budou všichni závidět

Patříte mezi milovníky vozů a rádi si svého plechového miláčka opravujete, čistíte a pečujete o něj? Pozvěte své přátele k sobě do perfektně uklizené garáže. Jak ale získat prostor, když potřebujete někam uložit jízdní kola a další sportovní vybavení, sezónní pneumatiky a samozřejmě dalších x věcí, které nemůžete mít uložené v bytě?

Jednoduše si pro takové drobnosti pronajměte sklad! Naše firma se specializuje na pronájem skladů a skladových kójí od 1 m2 až po neomezeně velké prostory, do kterých můžete uložit například motocykl, zahradní techniku, nářadí i veterána. 

Výhody skladů k pronájmu

Nespornou výhodou skladů k pronájmu je získání nového úložného prostoru, kam máte neustálý přístup a to i o víkendech a svátcích. Všechny naše sklady jsou nepřetržitě monitorovány kamerovým systémem, proto máte jistotu, že vaše uskladněné věci budou maximálně v bezpečí. Moderní, suché a bezpečné sklady si můžete pronajmout na krátkodobý či dlouhodobý pronájem a získat prostor pro uložení věcí, které nutně nepotřebujete. 

Proč si objednat skladové kóje

Objednejte si sklad právě nyní

Udělejte si konečně prostor ve své garáži. Obraťte se na naše techniky, kteří vám doporučí velikost skladu přesně pro vaše účely. Získejte tak prostor, který byste jinak museli draze kupovat. Pronájem skladů zajišťujeme nejlevněji v Praze a okolí. 

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace