Jsme parta manuálně schopných chlapů, kteří se nebojí žádné zakázky na stěhování, vyklízení, skladování nebo dezinfekci prostor ozonem. Jsme tu, abychom vám pomohli tam, kde vaše síly nestačí.

Velikost skladovací kóje na míru

Máme k dispozici několik skladů o různých velikostech. Nejvíce využívané jsou skladovací kóje v otevřeném prostoru, rozdělené speciálními zábranami, které zajistí, že váš nábytek neuvidí nikdo cizí. Díky tomuto systému můžeme našim zákazníkům nabídnout kóje o jakékoliv velikosti a nemusíte tak platit žádný prostor navíc.

Nabízíme jak krátkodobé skladování od jednoho měsíce, tak dlouhodobé skladování na několik let. Mezi naše zákazníky patří jak domácnosti, tak firmy. Jsme připraveni vyhovět všem standardním požadavkům. Pro skladované věci si sami dojedeme, vše zabalíme a odvezeme do skladu.

Máte vše od jedné firmy. Veškeré logistické náležitosti, aby vše na sebe navazovalo, je v naší režii. Nabízíme kompletní službu se vším všudy. Zajistíme dostatečný počet pracovníků, auto, obalový materiál, sklad i uskladnění a následné hlídání vašeho nábytku. A až přijde ten správný čas, vše vám opět dovezeme.

Skladování v čistých skladech

Všechny naše sklady jsou čisté, větrané a hlídané kamerovým systémem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ať už si pronajmete sklad v Praze, Příbrami nebo Berouně, vždy dostanete stejně kvalitní službu. Každá zakázka je pro nás stejně důležitá a buďte si jistí, že si dáme záležet, aby vše dopadlo na jedničku.

Neváhejte se na nás obrátit i s vaší poptávkou. O nábytek se postaráme s veškerou péčí, u nás se bude cítit jako doma. Přečtěte si reference našich spokojených zákazníků, poptejte se na naše služby svých známých. Jsme kvalitní a cenově dostupná služba pro každého!

A když už budete mít prostory prázdné, co toho využít a nechat si prostor vyčistit ozonem? Nebo naopak počkat, až vše bude hotové, nastěhované zpět a vyčistit nejen prostor, ale i váš nábytek, abyste měli jistotu, že celá vaše domácnost je bez bakterií a nežádoucích pachů?

Dezinfekce ozonem je nejnovější a nejúčinnější metoda čištění prostor - tedy nejen vzduchu, ale i věcí. Klikněte na naše stránky o ozonizaci a dozvíte se vše potřebné.

VYŽÁDEJTE SI NEZÁVAZNOU NABÍDKU

Zkuste nám popsat vaši představu - přibližnou velikost skladu nebo co byste si rádi u nás nechali uskladnit.

Facebook
Google +
MojeId

SEO optimalizace